چرم اکلیلی برای اولین بار در اوایل دهه 1920 در کیف های دستی زنان استفاده شد

صحبت از دوام، ما همچنین باید در مورد چرم اکلیلی پارچه ای بی انتها صحبت کنیم. کالاهای چرمی همیشه شیک هستند و نشانه فردی ثابت هستند و برای پایه های قوی ارزش قائل هستند.

به همین دلیل است که نمی‌توانید بگویید «اگر شیک نباشد، هیچ فایده‌ای ندارد که چرم بسیار بادوام باشد»، زیرا چرم خود را به عنوان یک پارچه همیشه سبز ثابت کرده است.

چرم یک ماده بسیار ظریف است. چرم در رنگ طبیعی یا رنگ شده خود همیشه درجه خاصی از کیفیت را به هر طرحی اضافه می کند.

همه چیز در چرم قدرتمندتر به نظر می رسد: کیف پول های چرمی بهتر از کیف پول های پلاستیکی به نظر می رسند، شلوارهای چرمی بدتر از شلوارهای نخی به نظر می رسند.

چرم

چرم اصل پوسته نمی‌شود و ترک نمی‌خورد، بنابراین کالاهای چرمی شما همیشه آماده استفاده خواهند بود. لازم به ذکر است که اجناس چرمی اصل، چه اکسسوری یا لباس باشند، دارای خراش یا علامت کوچک باشند.

نگران نباشید؛ اینها نشانگر این است که چرم از کیفیت بالایی برخوردار است و ساخته دست بشر نیست و قابل قدردانی است.

از آنجایی که چرم یک ماده قابل تنفس است، نگهداری را به یک تکه کیک تبدیل می کند. تنها چیزی که برای تمیز کردن آن نیاز دارید یک پارچه مرطوب است، فقط سطح آن را پاک کنید و آماده هستید!

تمیز کردن بسیار کارآمد است زیرا پس از شستن خیلی سریع خشک می شود. چرم همچنین در برابر قارچ، گرد و غبار و پرز مقاوم است.

بنابراین شما حتی نیازی به نگرانی در مورد مبارزه با چنین چیزهایی ندارید و آن را بسیار کاربردی می کند.

هیچ چیز بهتر از بوی چرم طبیعی نیست، مطلقاً هیچ چیز! چیزی بسیار منحصر به فرد و رضایت بخش در اولین بو وجود دارد که باعث می شود شما بیشتر بخواهید.

این عطر طبیعت، راحتی و تجملات دست ساز است. بو قطعا یکی از بهترین قسمت های لوازم جانبی چرمی است. مطمئن نیستید چرم اصل چه بویی دارد؟ امروز محصول Burkley Case خود را سفارش دهید و بدانید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.