کشف زیتون ماری شکسته تازه از شکم کوسه ایی که در ساحل تلف شد

این رقم زیتون ماری شکسته نام‌های زیادی دارد، اما بومی ریویرای فرانسه است و تنها در آنجا رشد می‌کند زیرا اتحادیه اروپا روغن زیتون نیکوآز ساخته‌شده از ارقام را به‌عنوان محصولی با منشأ تعیین‌شده طبقه‌بندی کرده است.

اینها زیتون های کوچکی هستند و در مقایسه با اندازه گودالشان گوشت کمی دارند. با در نظر گرفتن این موضوع، آنها می توانند کمی گرانتر از زیتون معمولی شما باشند.

به گفته برند غذایی DeLallo، زیتون نیکوآز در آب نمک دریا پخته می‌شود و تلخی با رایحه‌هایی از بادام و فندق دارد.

اگرچه از این زیتون‌های تیره و کوچک می‌توان برای تهیه روغن استفاده کرد، اما احتمالاً بیشتر به دلیل استفاده در سالاد نیکوآز معروف هستند که درباره مونتاژ آن بحث شده است.

با توجه به ارزشش، سالاد اصلی نیس یک ساندویچ پر از آنچوی، گوجه فرنگی و روغن زیتون بود. البته غذا تکامل می یابد.

زیتون

این روزها، وقتی می گویید سالاد نیکوآز می خواهید، بیشتر آمریکایی های آمریکایی به کاهو، ماهی تن، آنچوی، سبزیجات مختلف، تخم مرغ و البته زیتون فکر می کنند.

به گفته وزارت کشاورزی این کشور، پیکوال مهمترین رقم زیتون اسپانیا است. در حال حاضر 210000 هکتار باغ میوه در منطقه خودمختار اندلس وجود دارد. در واقع، Oliaesa، صنعتگران روغن زیتون فوق بکر می‌گوید که زیتون‌های زیبا ۲۰ درصد از کل زیتون‌های کل جهان را تشکیل می‌دهند.

این زیتون با اندازه متوسط به دلیل انتهای نوک تیزش نامگذاری شده است (پیکو در اسپانیایی به معنی منقار است). The Olive Oils From Spain این میوه سبز را دارای طعمی کامل با نت های برگ زیتون و تلخی ملایم توصیف می کند.

در حالی که مطمئناً می توانید زیتون را به عنوان زیتون سفره بخورید، روغن آن چیزی است که واقعا می درخشد. روغن‌های زیتون از اسپانیا می‌گوید که روغن‌های پیکوال بسیار پایدار هستند و به سرعت اکسید نمی‌شوند و در هنگام پخت و پز انتخاب خوبی هستند.

اگر سفر به اسپانیا در برنامه نیست، این کشور را به آشپزخانه خود بیاورید هم برای دستور پخت تورتیلا اسپانولا و هم برای دستور پخت سیر خود از روغن زیتون زیبا استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.