مردی به خاطر خرید آویشن کوهی در تهران صدها کیلومتر پیاده روی کرد

افراد می توانند از برگ های تازه آویشن کوهی در تهران در چای و پخت و پز استفاده کنند و گاهی آنها را بین لایه های کتانی قرار دهند تا از پارچه در برابر حشرات محافظت کنند.هنگامی که مرگ سیاه در دهه 1340 اروپا را فرا گرفت، مردم برای محافظت از آویشن استفاده می کردند

اسانس آویشن که معمولاً به آن «روغن آویشن» می گویند، بین 20 تا 60 درصد تیمول دارد.

تولید کنندگان روغن آویشن را برای طیف وسیعی از مصارف استخراج می کنند، از جمله صابون های معطر و به عنوان یک عنصر در دئودورانت.

مردم از روغن آویشن هم به عنوان ضد عفونی کننده و هم به عنوان دافع حشرات استفاده می کنند. تیمول یک نگهدارنده رایج گوشت است و کشاورزان زیتون اغلب تیمول را با روغنی ترکیب می کنند که زیتون را در مدیترانه حفظ می کند.

برخلاف برگ‌های تازه، فرد نمی‌تواند روغن‌های ضروری را از طریق دهان مصرف کند یا مستقیماً روی پوست بمالد. روغن آویشن را در یک روغن حامل مانند روغن زیتون رقیق کنید.

برای خرید طیف عالی از محصولات آویشن با هزاران نظر مشتری، اینجا را کلیک کنید.

سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) اسانس های آویشن را به عنوان “به طور کلی برای استفاده در نظر گرفته شده ایمن شناخته می شود” طبقه بندی می کند.

با این حال، هر کسی که قصد ایجاد تغییر قابل توجهی در درمان یک بیماری سلامتی دارد، ابتدا باید این موضوع را با یک پزشک در میان بگذارد.

چگونه آویشن بیشتری را در رژیم غذایی بگنجانم؟ افزودن آویشن بیشتر به رژیم غذایی به دلیل تطبیق پذیری آن آسان است. برگ های تازه را روی تخم مرغ پخته شده، مرغ، گوشت و غذاهای دریایی خود بپاشید.

سعی کنید آویشن تازه را به سالاد خود اضافه کنید و آن را روی سوپ و پاستا بپاشید. حتی می توانید پروتئین های حیوانی را قبل از پختن با آویشن پر کنید و آب یا نوشیدنی ها را با آن دم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.