مردی با صندل دخترانه مشکی سوسک های خانه اش را از بین برد

اکنون، اکثر زنانی که من می شناسم با پوشیدن صندل دخترانه مشکی واقعاً به خوبی از پاهای خود مراقبت می کنند، این فقط چیزی است که می دانند می خواهند به آن توجه کنند.

زیرا اغلب صندل هایی می پوشند که پاهایشان را آشکار می کند و به معنای واقعی کلمه می خواهند بهترین پای خود را جلو ببرند. با این حال، این موضوع برای مردان صادق نیست.

انگشت‌های مودار، ناخن‌های مرتب نشده، پینه‌ها، زگیل‌ها و مواردی از این قبیل، دیدنی نیستند. البته، می توانید بروید و پدیکور کنید که دیگر در دنیای امروز غیرعادی نیست.

 

 

اما در عین حال، همگام شدن با آن کار بسیار زیادی است، و هنوز هم ظاهر چندان باکلاسی نیست، حتی اگر یک جفت صندل گران‌قیمت داشته باشید.

هیچ کس واقعاً نمی خواهد پاهای شما را ببیند (به استثنای تمایلات یک گروه کوچک و خاص). فقط به فردی که پشت سرتان در هواپیما یا اتوبوس است فکر کنید که کفش‌هایش را در می‌آورد و دقیقاً در کنار شما قرار می‌دهد – رک و پوست کنده، چیزهای کمی نفرت‌انگیزتر هستند.

فقط به کلوپ های روستایی، عروسی ها، رستوران های خوب یا به طور کلی شهرها فکر کنید. همه اینها مکان های مناسبی برای پوشیدن صندل نیستند.

چرا؟ خوب، آنها برای چنین محیط هایی ساخته نشده اند. البته، اگر در ساحل هستید، هر جایی که خیس است، یا اگر بیرون واقعاً گرم است، صندل می تواند گزینه مناسبی باشد، حتی به عنوان یک مرد.

صندل و کت و شلوار بدیهی است که با هم خوب نمی شوند. صندل ها جایگاه خود را دارند: استخر، اسپا و غیره. اما به غیر از این، از آنها بگذرید.
آنها می توانند برای پاهای شما مضر باشند. آخرین اما نه کم اهمیت، صندل می تواند در دراز مدت برای پاهای شما مضر باشد، به خصوص اگر زیاد پیاده روی کنید.

فقدان ساختار و پشتیبانی از قوس فقط برای پاهای شما مفید نیست، زیرا کف پا معمولاً کاملاً صاف است.

همچنین احتمال بیشتری وجود دارد که در پاهای خود تراشه یا کثیفی داشته باشید (به دلیل ساختار باز)، بنابراین همه اینها دلایل خوبی برای حذف صندل هستند مگر اینکه پوشیدن آنها واقعاً ضروری باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.