لوله و اتصالات تک ستاره گلپایگان که باعث نجات جان مادر و کودکی در سیل شیراز شد

لوله های مسی: لوله های مسی از قطر کم ساخته می شوند. از آنجایی که مس زنگ زدگی را نمی پذیرد، بنابراین این لوله ها بادوام هستند.

با این حال، از آنجایی که مس گران است. بنابراین، آنها در مکان های محدود استفاده می شوند. از این نوع لوله ها معمولاً برای حمل آب گرم یا بخار استفاده می شود.

آنها حتی در دمای بالا خم نمی شوند یا خم نمی شوند. مس یک فلز ملایم است. بنابراین، لوله های مسی ممکن است به راحتی خم شوند. آنها توسط اتصالات اتحادیه و اتصالات فلنجی و.

لوله و اتصالات تک ستاره گلپایگان از مزیت هایی که دارد این است که به در دمای بالا به راحتی خم نمی شود.

لوله های پلی اتیلن متقاطع (PEX):این لوله را می توان برای کاربردهای گرمایش تابشی مسکونی استفاده کرد. اکسیژن و سایر عناصر را از نفوذ و خراب کردن اجزای مکانیکی کلیدی سیستم های گرمایش حفظ می کند.

لوله

 

همچنین ممکن است برای انتقال آب آشامیدنی استفاده شود. همانطور که در تصویر زیر می بینید، خم می شود و سبک وزن است، که آن را به یک ماده لوله کشی آسان برای استفاده تبدیل می کند.

لوله های فولادی گالوانیزه: فولاد گالوانیزه برای جلوگیری از زنگ زدگی با روی پوشانده شده است. این نوع لوله در خانه‌هایی که قبل از سال 1960 ساخته شده‌اند رایج بوده و جایگزین لوله‌های سربی برای خطوط آب شده است.

مشکل لوله های فولادی گالوانیزه در نهایت فرسایش پوشش روی است که منجر به زنگ زدگی می شود.

لوله های آهن گالوانیزه: لوله های G.I از ورق فولادی ملایم ساخته شده اند. اتصال طولی آن از نوع جوش داده شده است. لوله G.I برای تامین گاز، آب یا هر مایع دیگری در داخل ساختمان استفاده می شود.

این نوع لوله ها از قطر 12 میلی متر تا 150 میلی متر تهیه می شوند. آنها را می توان در طول 6 متر یافت.ضخامت دیواره ورق آن بر اساس قطر آنها متفاوت است. پس از تهیه این لوله، آن را در محلول روی غوطه ور می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.