لوله آب 1/2 پلاستیکی سیاه که با تغییر دما تغییر رنگ می دهد

در میان انواع محصولات پلیمری، لوله آب 1/2 پلاستیکی سیاه از موادی مانند فلز-پلاستیک، پلی اتیلن متقاطع و پلی پروپیلن تقویت شده ساخته می شوند. آنها به طور گسترده ای در ساخت ساختمان های مسکونی و سازه های فنی استفاده می شوند.

طبق SP 41-102-98، لوله های پلاستیکی فلزی پلیمری مجاز به استفاده برای نصب سیستم های گرمایشی، هر دو نوع ترکیبی و مستقل هستند.

. سیم کشی مخفی لوله های پلاستیکی در ساختمان های مسکونی و صنعتی که بیش از 20 سال از عمر آنها نمی گذرد مجاز است.

مشخصات اصلی لوله های پلیمری آب
چگونه لوله های پلیمری مناسب برای نصب لوله کشی و سیستم های گرمایشی انتخاب کنیم؟ ابتدا باید در مورد نمودار سیم کشی تصمیم بگیرید، بار موجود را در نظر بگیرید، پس از آن می توانید درجه مورد نیاز مواد را انتخاب کنید.

همچنین باید بدانید که لوله های تحت فشار (اتصال به سیستم لوله کشی تغذیه) و لوله های بدون فشار (گرمایش) وجود دارد. هنوز محصولات پلیمری وجود دارد که برای تقطیر و تهیه مواد کمیاب استفاده می شود، اما برای کار نصب در خانه مناسب نیستند.

پلیمرها را می توان در طول های مختلف خریداری کرد – از 1 تا 6 متر. هر محصول دارای ضخامت خاصی است که انتخاب آن بستگی به خوانش فشار موجود دارد. برای مصارف خانگی، باید لوله های طراحی شده برای 0.6-1 مگاپاسکال (1.6 برای مقاصد صنعتی استفاده می شود) خریداری کنید.

در میان ویژگی های اصلی، قطر لوله های پلاستیکی برای تامین آب باید برجسته شود. مقدار آن از 12 تا 630 میلی متر متغیر است. جدول مقادیر مقاطع و موادی که از آنها ساخته شده اند را نشان می دهد. این محصولات به طور گسترده برای نصب سیستم های آبرسانی و گرمایش خانگی استفاده می شود.

لوله های فلزی پلاستیکی تا حدودی کیفیت بهتری دارند. آنها برای نصب در سیستم های گرمایش و آب گرم توصیه نمی شوند. آنها برای تامین آب سرد استفاده می شوند، اما تنها در صورتی که از نظر ترکیب شیمیایی، الزامات نظارتی را برآورده کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.