عروسی با کربنات کلسیم معدنی اتاق عقد خود را تزئین کرد

همانطور که کربنات کلسیم معدنی ممکن است در طبیعت جالب باشد، تأثیر و ارزش آن در زندگی روزمره ما واقعاً خارق العاده است.

کاغذ، پلاستیک، رنگ و پوشش ها: کربنات کلسیم پرمصرف ترین ماده معدنی در صنایع کاغذ، پلاستیک، رنگ و پوشش است، هم به عنوان پرکننده – و هم به دلیل رنگ سفید خاص خود – به عنوان رنگدانه پوشش.

در صنعت کاغذ به دلیل روشنایی بالا و ویژگی های پراکندگی نور در سراسر جهان ارزش دارد و به عنوان پرکننده ارزان قیمت برای تولید کاغذ مات روشن استفاده می شود.

فیلر در انتهای مرطوب دستگاه های کاغذ سازی استفاده می شود و پرکننده کربنات کلسیم اجازه می دهد تا کاغذ روشن و صاف شود. کربنات کلسیم به عنوان یک گسترش دهنده می تواند تا 30 درصد وزن را در رنگ ها نشان دهد.

کربنات

کربنات کلسیم نیز به طور گسترده ای به عنوان پرکننده در چسب ها و درزگیرها استفاده می شود.

سلامت شخصی و تولید مواد غذایی: کربنات کلسیم به طور گسترده ای به عنوان یک مکمل کلسیم رژیمی موثر، آنتی اسید، بایندر فسفات یا ماده پایه برای قرص های دارویی استفاده می شود.

همچنین در بسیاری از قفسه های فروشگاه های مواد غذایی در محصولاتی مانند بیکینگ پودر، خمیر دندان، مخلوط دسر خشک، خمیر و شراب یافت می شود. کربنات کلسیم ماده فعال آهک کشاورزی است و در خوراک دام استفاده می شود. کربنات کلسیم همچنین از طریق تصفیه آب و پسماند برای محیط زیست مفید است.

هنگامی که آزاد می شود، کربنات کلسیم دوباره متبلور می شود. تشکیلات استالاکتیت و استالاگمیت زمانی ایجاد می شود که آب حاوی کربنات کلسیم چکه می کند.

مقداری ماده معدنی در منبع چکه در سقف غار و مقداری در محل ریزش آن باقی می ماند. این یک فرآیند بسیار طولانی است و اغلب در طی هزاران سال انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.