زنی با سنگ مرمریت هرسین کرمانشاه انگشتر گران قیمت ساخت

قبل از برنامه ریزی پروژه خود و هدایت شما به محصولات خاص، لازم است بدانید که سنگ مرمریت هرسین کرمانشاه و از آن چه انتظاری باید داشت.

سنگ مرمر یک سنگ بسیار خاص با اجزای زمین شناسی دقیق است. با این حال، ما عادت کرده ایم که سنگ های مرمری را نام گذاری کنیم که مطلقاً مرمر نیستند. به عنوان مثال، بسیاری از افراد گرانیت را “مرمر” می نامند، در حالی که دومی هیچ ارتباطی با سنگ مرمر ندارد.

مرمر یک سنگ آهکی است که عمدتاً از بلورهای کلسیت تشکیل شده است. رنگ آن به طور کلی سفید است، رگه هایی با خاکستری یا سیاه دارد، اما می تواند رنگ های مختلفی مانند صورتی، سبز، آبی، سفید خالص یا حتی سیاه داشته باشد.

در نهایت، سنگ مرمر می تواند و باید یک جلا دهنده بسیار مهم داشته باشد و سطحی بسیار نزدیک به آینه ارائه دهد. بنابراین سنگ هایی که این ویژگی ها را ندارند مطلقاً مرمر نیستند.

به عنوان مثال، سنگ تراورتن هرگز قادر به ارائه قابلیت های فنی مشابه سنگ مرمر نخواهد بود.اگرچه سنگ مرمر می تواند از بسیاری از نقاط جهان تهیه شود، اما در فرانسه عمدتا از سنگ مرمر سفید فرانسه و ایتالیا استفاده می کنیم.

این سنگ مرمر اغلب دارای رگه های سفید مایل به خاکستری با سیاه یا خاکستری بسیار تیره است. این سنگ مرمر از کیفیت عالی برخوردار است و جلا دهنده ای بسیار موثر ارائه می دهد.

با این حال، مراقب رگه های نیمه شفافی به نام شیشه کاران باشید که می توانند شکنندگی سنگ را ایجاد کنند.سنگ مرمر سفید به طور کلی پر استفاده ترین سنگ مرمر است.

در واقع، قیمت ها بسیار مناسب باقی می مانند زیرا تولید کنندگان به دنبال ارائه سنگ های بدون رگ نیستند. این سنگ مرمر برای کف‌پوش ایده‌آل است، زیرا دنده‌های آن باعث می‌شود کمتر کثیف‌تر شود و بافت کمی به فضایی اضافه می‌کند که در غیر این صورت به سرعت کدر می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.