تولید چرم چسب دار در کره ماه به طور قابل توجهی افزایش یافت

به گفته برخی از دوستداران محیط زیست، ممنوعیت توسط برخی از مدافعان امر حیوانی، چرم چسب دار تا جایی که ما دقیقاً در چیست – اخیراً مطبوعات بدی داشته است.

چندین سال پیش، طراحانی مانند Jean-Paul Gaultier یا Stella McCartney این مواد را به نفع جایگزین های مصنوعی کنار گذاشتند و روندی را آغاز کردند که اخیراً در دنیای کوچک مد برجسته تر شده است.

با این حال، با بررسی دقیق تر، زیست محیطی ترین جایگزین برای چرم، چرم باقی می ماند. بیایید اطلاعات و اطلاعات نادرست در مورد این مطالب چند هزار ساله را بررسی کنیم.

چرم چیست؟ این ماده بیش از همه یکی از اولین مواد مورد استفاده بشر است که تخمین زده می شود حدود 50000 سال پیش ظاهر شده است.

چرم

چرم محصول دگرگونی دباغی پوست حیوانات اعم از گاو، گوسفند، خزندگان، ماهی و غیره است. برای اکثریت قریب به اتفاق، ساختار پوست به شرح زیر است: اپیدرم، قسمت بالایی پوست سرشار از کراتین، که در طول اپیلاسیون و لیمینگ برداشته می شود.

درم که خود چرم را تشکیل می دهد. توسط لایه هیالین که موها در آن ریشه دارند از اپیدرم جدا می شود. بیشتر به عنوان گل شناخته می شود و کیفیت چرم را تضمین می کند. بافت زیر جلدی، الیاف شل و پراکنده پس از برنزه شدن حفظ نشده است.

اصطلاح چرم خرد شده که گاهی اوقات به عنوان “اصیل” پنهان می شود، از نظر قانونی چرم نیست و اغلب برای بازسازی یک گل مصنوعی با پلی اورتان پوشانده می شود.

ارزان و با کیفیت پایین، برای اقلام ارزان قیمت در نظر گرفته شده است. چرم های دانه ای اصلاح شده (یا چرم های اصلاح شده) تحت سنباده زدن دانه قرار گرفته اند و اغلب با پلی اورتان یا مواد مصنوعی دیگر نیز پوشانده می شوند.

با این حال، به دلیل متراکم تر بودن و به دلیل سبک تر بودن اصلاح، کیفیت بهتری دارند. با این حال، اجازه می دهد تا یک روکش کاملا یکنواخت، بدون حفره یا نقص قابل مشاهده داشته باشید.

در نهایت، چرم های تمام دانه، نجیب ترین، دارای تمام ویژگی های ضد آب، انعطاف پذیری، مقاومت در طول زمان هستند، به ویژه به لطف این لایه هیالین.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.