برترین روش مدیریت مالی در سال های کرونایی!

در این سال ها با وجود بیماری همه گیر کرونا بسیاری از کاسب ها درچار رکود اقتصادی شدید شدند که به دنبال روش هایی برای مدیریت مالی دخل و خرج خود هستند.

ماهی قزل آلا طلایی

بسیاری از افراد به دلیل پیدا شدن بسیاری از بیماری سعی دارند تا ماهی قزل آلا طلایی تازه را جایگزین بسیاری از محصولات خوراکی دیگر همچون: گوشت قرمز و دیگر انواع کنند چرا که این نوع سرشار از پروتئین ها بوده و می تواند برای بدن انسان بسیار مفید باشد.

ماهی قزل آلا طلایی

مغز گردو

یکی از خشکبارهای پرطرفدار گردو می باشد که به صورت با پوست و بی پوست با کیفیت های مختلف در بازار وجود دارد. مغز گردو به صورت عمده و با بهترین قیمت روز توسط باغداران و خشکبار فروش ها به خرید و فروش می رسد.

مغز گردو

سویا گوشتی

یکی از دیگر مغذیهای بسیار مقوی سویا گوشتی خوراکی می باشد که انواع خشک و صنعتی دارد، سویا در اواخر بهار تا اوایل تابستان کاشت می شود که برگهای آن زرد رنگ هستند شکل دانه سویا تقریبا کروی رنگهای قهوه ایی کم رنگ را هم در بر می گیرد.

سویا گوشتی

میگو قرمز آلبالویی

یکی از گونه های آبزیان که بومی تایوان محسوب شده و به عنوان یکی از بی مهرگان جلبک خوار معروف است میگو قرمز آلبالویی است که به صورت بزرگ یا کوچک در مدل های تازه و تزئینی برای انواع اکواریوم پرورش داده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.