استفاده از روغن حیوانی رخزادی فر به جای بنزین در ماشین پرنده

روغن حیوانی رخزادی فر را می توان به چربی های شیر، چربی های رندر و روغن ماهی دسته بندی کرد. نماینده اصلی چربی شیر، چربی شیر گاو است.

تمام شیرهای دیگر تقریباً از نظر روغن حیوانی اهمیتی ندارند. آنها به این ترتیب یا به عنوان پایه محصولات شیر و پنیر اهمیت خود را دارند. چربی های شیر، چربی های آب شده و روغن های دریایی به طور قابل توجهی از نظر ترکیب اسیدهای چرب متفاوت هستند.

ماتریس های حاوی چربی روغن حیوانیبا چربی های گیاهی کاملاً متفاوت هستند. بافت روغن حیوانی استاک گوشت برای تولید چربی استفاده می شود.

در حالی که بخش زیادی از چربی در گوشت باقی می ماند و مستقیماً با گوشت مصرف می شود یا به فرآورده های گوشتی مانند سوسیس تبدیل می شود.

روغن

از نظر رژیم غذایی، به چربی نامرئی تبدیل می شود. روغن حیوانی موجود در انبار گوشت با رندر شدن و جداسازی بعدی از طریق پرس یا سانتریفیوژ تولید می شود. باقی مانده خشک شده و به عنوان خوراک دام استفاده می شود.

تولید روغن ماهی نیز از همین الگو پیروی می کند. باقی مانده جامد خشک شده و به عنوان پودر ماهی فروخته می شود. چربی کره عمدتاً از ذوب و شفاف سازی کره تولید می شود.

تقریباً همه گیاهان حاوی چربی یا روغن هستند، عمدتاً در دانه هایشان. با این حال، مقدار آن از بسیار کم تا 70-80٪ متغیر است. برای اینکه یک کارخانه برای تولید روغن حیوانی در مقیاس مورد نیاز امروزی مناسب باشد، باید دو معیار زیر را برآورده کند: (1) محتوای روغن یا چربی باید به حداقل ممکن برای بهره برداری تجاری برسد، و (ب) کارخانه باید مناسب باشد.

کشت در سطح زیر کشت بالا در این فصل مهم‌ترین مواد منبع برای روغن حیوانی و روغن‌های گیاهی، با تاریخچه، اهمیت اقتصادی، ترکیب و کاربرد آنها مورد بحث قرار می‌گیرد.

روش های جدید اصلاح نباتات امکان کشت گیاهان روغنی با خواص مطلوب را با سرعت روزافزونی فراهم می کند. عملکرد به گونه بستگی دارد، اما با تاریخ کاشت و برداشت مناسب، آبیاری، کوددهی و تراکم مناسب بوته قابل بهبود است.

بیشتر گیاهان روغنی از کشاورزی یا مزارع در مقیاس بزرگ سرچشمه می گیرند. روغن های پالپ در نزدیکی مزارع فرآوری می شوند زیرا میوه های برداشت شده به سرعت فاسد می شوند و به راحتی قابل حمل نیستند.

دانه های گیاهان روغنی برای حمل و نقل مناسب تر هستند. آنها بهتر از روغن استخراج شده منتقل می شوند، زیرا روغن در دانه محافظت می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.