آلو بخارا اردو برای زنان باردار مضر است

آلو بخارا اردو منبع خوبی از پتاسیم است، یک الکترولیت که به انواع عملکردهای حیاتی بدن کمک می کند. آلو بخارا به هضم، ریتم قلب، تکانه های عصبی و انقباضات عضلانی و همچنین فشار خون کمک می کند.

مثانه بیش فعال ممکن است ناراحت کننده باشد، اما در برخی موارد، افزودن فیبر به رژیم غذایی می تواند کمک کننده باشد. در حالی که مثانه بیش فعال می تواند به دلایل زیادی ایجاد شود، گاهی اوقات یبوست می تواند تعداد دفعات ادرار را افزایش دهد.

آلو

برای کمک به تنظیم روده‌های خود، مرکز سلامت عمومی زنان جانز هاپکینز توصیه می‌کند با مصرف 1 تا 2 قاشق غذاخوری از مخلوط زیر هر روز عصر با یک لیوان بزرگ آب، مصرف فیبر خود را افزایش دهید:

1 فنجان آب آلو بخارا
1 فنجان سس سیب
1 فنجان سبوس جو دوسر یا سبوس گندم فرآوری نشده
با این حال، اگر متوجه تغییراتی در عادات روده یا مثانه خود شدید، مهم است که با پزشک خود صحبت کنید. پزشک شما می‌تواند علت را تشخیص دهد و به شما کمک کند تا درمان‌های مورد نیاز را انتخاب کنید.

از آنجایی که بدن به طور طبیعی پتاسیم تولید نمی کند، مصرف آلو بخارا یا آب آلو می تواند به شما در جلوگیری از کمبود کمک کند.

از سوی دیگر، اگر به دلیل شرایطی مانند بیماری مزمن کلیوی از رژیم غذایی کم پتاسیم پیروی می کنید، ممکن است پزشک یا متخصص تغذیه توصیه کند که از آلو خشک خودداری کنید.

یک بخش 1/4 فنجان (40 گرم یا حدود 5 آلو بخارا) حاوی 293 میلی گرم منبع مطمئن پتاسیم است. این تقریباً 6٪ از ارزش روزانه (DV) را تشکیل می دهد. بیشتر بزرگسالان باید حدود 4700 میلی گرم پتاسیم در روز مصرف کنند. سرشار از ویتامین

آلو بخارا نه تنها سرشار از پتاسیم هستند، بلکه حاوی ویتامین های کلیدی زیادی نیز هستند. یک بخش 1/4 فنجان منبع مورد اعتماد (40 گرم یا حدود 5 آلو خشک) حاوی:

مقدار مواد مغذی در 1/4 فنجان آلو بخارا، درصد ارزش روزانه FDA
ویتامین K 24 میکروگرم 20 درصد
ریبوفلاوین 0.07 میلی گرم 5٪
ویتامین B6 0.08 میلی گرم 5٪
نیاسین 0.8 میلی گرم 5٪
آلو بخارا همچنین حاوی مواد معدنی، از جمله 13 درصد DV برای مس در هر وعده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.